Залишити коментар

30 січня на базі 3-й державної пожежно-рятувальної частини м Хмельницький відбувся майстер-клас з використання амортизаційної подушки на пневматичному каркасі MILAGRO 2, що отримала неофіційну назву – «Куб життя».

Наше підприємство було представлено генеральним директором компанії, презентацію відвідали виконуючий обов’язки Хмельницького міського голови Костянтин Чернілевський, керівний склад Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області та його місцевих пожежно-рятувальних підрозділів.

По скільки дана пневматична рятувальна подушка є першою в Україні, ТОВ НВП “Пірена” провело навчання по правильної та безпечної експлуатації нового для співробітників ДСНС обладнання, а також були надані рекомендації щодо використання і зберігання “Куба Життя”.

Після проходження такого навчання, і представники служб ДСНС, і присутні журналісти мали можливість першими перевірити рятувальну подушку “MILAGRO 2” в дії, зробивши стрибки на неї з різної висоти.

Всі учасники презентації пневматичної рятувальної подушки “MILAGRO 2” зійшлися на думці, що «Куб життя» незамінний, якщо для евакуації людей неможливо використовувати сходи, або сходова клітка в будинку сильно задимлена.